Громадянина Росії, який воював на боці “ДНР”, засудили до 11 років позбавлення волі

8 Лютого 2017, 18:35

Торезький міський суд Донецької області засудив до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна громадянина Російської Федерації, який воював на боці терористичної організації "ДНР". Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

«11 років позбавлення волі з конфіскацією майна призначено Торезьким міським судом Донецької області громадянину Російської Федерації, уродженцю міста Москви, колишньому працівнику правоохоронних органів РФ, який у складі терористичної організації «ДНР» сприяв Російській Федерації у веденні агресивної війни проти України», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: ГПУ передала до суду справу вірменина, який воював на боці "ЛНР"

«У судовому засіданні доведено, що зазначений громадянин з січня 2015 року по вересень 2016 року брав участь у терористичній організації «ДНР», у складі одного з незаконних збройних підрозділів якої вчиняв акти збройного опору підрозділам сил АТО», – додали в ГПУ.

Також повідомляється, що зловмисника затримали військові ЗСУ 8 вересня 2016 року поблизу Торецька.

Нагадаємо, раніше Печерський райсуд Києва визнав винним громадянина Бразилії, активного учасника терористичної організації "ДНР" Рафаела Лусваргі. За створення терористичного угруповання він отримав 13 років позбавлення волі.