Гройсман зробив заяву стосовно заворушень під Радою

31 Серпня 2015, 16:47

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав правоохоронців негайно розслідувати події біля стін Парламенту. Про це інформує прес-служба спікера ВР.

«Сьогодні, коли український Парламент прийняв важливі рішення, які децентралізують владу, які не дозволять будь-кому узурпувати владу в Україні, стався жахливий терористичний акт під стінами Верховної Ради», – сказав він.

«Сьогодні скоєний злочин проти наших героїв, проти тих правоохоронців, які охороняли спокій і Верховну Раду», – підкреслив Гройсман, зазначивши, що багато з цих людей були учасниками АТО, воювали на Сході країни.

«Я вважаю, що повну відповідальність за те, що відбулося, несуть не тільки ті, хто кинув гранату в мирних правоохоронців, а й ті, хто їх привів сюди, хто закликав до непокори, і які мають нести політичну відповідальність за те, що сьогодні відбулося», – заявив голова ВР.

«Я як Голова Парламенту вимагаю від правоохоронців негайно знайти винних, заарештувати і покарати кожного з них, а політичні діячі, які призвели до цього, повинні взяти на себе всю повноту відповідальності», – наголосив Гройсман.

Він запевнив, що українські парламентарії зроблять все для того, щоб якомога краще надати допомогу усім постраждалим.

Як повідомлялося, у понеділок поблизу ВР пролунало кілька вибухів. Згодом нардеп Антон Геращенко заявив, що у гвардійців кинули бойовою гранатою

Число поранених нацгвардійців станом на 15:30 становить близько 90, з них близько 10 у важкому стані.

Згодом стало відомо, що боєць Нацгвардії під Радою загинув від кульового поранення в серце.

Нагадаємо, раніше в понеділок під будівлею Верховної ради України після голосування за зміни до Конституції сталася бійка між противниками змін до Конституції та працівниками правоохоронних органів. Одного зактивістів міліція затримала.

Перед голосуванням противники змін до Конституції перекрили дорогу біля ВР.