Гройсман вилітає в Німеччину на зустріч із Меркель

27 Червня 2016, 10:54

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 27-28 червня відвідає з робочим візитом Німеччину. Про це повідомив Урядовий портал.

Як зазначається, візит відбудеться на запрошення канцлера Німеччини Ангели Меркель 

Згідно з планом, у Німеччині Гройсман зустрінеться із Меркель, федеральним президентом Йоахімом Гауком, міністром фінансів ФРН Вольфгангом Шойбле, міністром економічного співробітництва і розвитку ФРН Гердом Мюллером, керуючим бургомістром Берліна Міхаелем Мюллером.

Крім того, передбачаються зустрічі українського прем’єр-міністра з представниками провідних німецьких фінансово-промислових компаній та лідерами української громади Німеччини.

Гройсман також виступить перед експертами та представниками політичних, бізнесових кіл у Фонді ім. Кьорбера у Берліні.

Нагадаємо, раніше голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, говорячи про навчання НАТО у Східній Європі, заявив, що зосереджувати всю увагу на воєнних аспектах і шукати вихід лише в «політиці залякування» Росії було б доленосною помилкою. За його словами, такі навчання контрпродуктивні для регіональної безпеки й лише погіршать відносини з Росією, й замість таких навчань союз НАТО мав би прагнути до відновлення діалогу з Москвою. Низка німецьких політиків, зокрема, Ребекка Гармс та Юрґен Гардт, розкритикували заяви Штайнмаєра.