Гройсман відреагував на обшуки у “Новій пошті”

19 Березня 2018, 16:10

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що міністерство юстиції, бізнес-омбудсмен та урядовий офіс інвестицій проаналізує  ситуацію довкола обшуків у "Новій пошті".

 

"Минулого тижня відбулася низка обшуків у компаніях. Я буду захищати легальний бізнес і нам потрібно розібратися, що відбувається. Щоб силовики не використовували владні повноваження. Тому я доручаю Міністерству юстиції спільно з бізнес-омбудсменом та урядовим офісом інвестицій проаналізувати цю ситуацію. Поспілкуватися з силовими структурами та представниками бізнесу, щоб ми зробили попередні висновки", – написав він у Facebook.

 

 

За його словами, всі питання мають бути "предметом обговорення на одному із перших засідань комісії, яка утворена для реалізації закону по #МаскиШоуСтоп".

 

Нагадаємо, 19 березня співвласник "Нової пошти" В'ячеслав Клімов  повідомив, що правоохоронці провели обшуки в 42 касах в шести відділеннях по всій Україні та в офісі компанії. Клімов заявив, що компанія буде оскаржувати цій дії, адже за його словами "це абсолютно законні і відображені у фінансовій звітності компанії "Пост Фінанс" гроші, які належать нашим клієнтам".

 

Як повідомлялось, ГПУ підозрює посадовців ТОВ "Нова пошта" та інших споріднених підприємств у зловживанні службовим становищем за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.212 КК України. Також у провадженні стосовно ухиляння компанією від сплати податків, фігурують чиновники Державної фіскальної служби.