Гройсман скликав раду коаліції на вечір – голова фракції «Самопоміч»

4 Лютого 2016, 14:39

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив збори коаліції ввечері 4 лютого. Про це повідомив голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк під час перерви у засіданні парламенту.

«Сьогодні говорив з головою Верховної Ради. Сьогодні голова Верховної Ради збере ввечері раду коаліції, де вимагатиме ухвалити рішення, а не спостерігати за танцями лебедів… Про розпуск уряду, обрання прем'єр-міністра і формування нового уряду, який візьме на себе відповідальність», – сказав Березюк.

На думку Березюка, зміна уряду повинна стабілізувати ситуацію в країні.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко викликав послів країн G-7 для обговорення ситуації в Кабміні.

Як повідомлялося, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію реформам, ініційованим його командою. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ. Разом з Абромавичусом у відставку подали більшість його заступників.

Також 3 лютого посли дев’яти держав висловили розчарування відставкою Абромавичуса.

Окрім того, раніше міністр інфраструктури Андрій Пивоварський теж вирішив піти з посади. Його перший заступник Володимир Шульмейстер теж написав заяву про відставку слідом за рішенням міністра. Крім того, заступник глави МІУ Володимир Омелян також повідомив, що напише заяву про звільнення одразу після того, як буде призначений новий глава відомства.

Також 29 січня написав заяву про відставку міністр агрополітики Олексій Павленко.