Гройсман розповів, що план нового керівництва Укрзалізниці передбачає мільярдну економію вже у перший рік роботи

17 Червня 2016, 08:56

Голова уряду України Володимир Гройсман заявив про намір керівництва ПАТ «Укрзалізниця» заощадити 7 млрд грн за перший рік роботи. Про це він сказав під час виступу на щорічній конференції Центру українсько-американських відносин «Providing Ukraine with an Annual Report Card» у США.

«План нового керівника ПАТ «Укрзалізниця» передбачає економію підприємством за перший рік роботи 7 млрд грн», – сказав він.

За його словами, уряд має намір і далі продовжувати практику публічного призначення керівництва державних підприємств після відкритого конкурсу.

Гройсман зазначив, що сьогодні існує значна невідповідність між потенціалом і можливостями країни та низьким рівнем життя, що, за його словами, є несправедливим.

Голова уряду підкреслив, що сьогодні важливо провести реформи і створити якісну систему, яка зробить країну привабливою і припинить відтік громадян, які залишають країну.

«Я не бачу ніяких об'єктивних причин, щоб Україна була в зубожінні», – сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, поляк Войцех Бальчун переміг на відкритому конкурсі з відбору глави "Укрзалізниці", 20 квітня уряд затвердив його кандидатуру. Раніше Бальчун вивів польську залізницю PKP Cargo зі збитків 100 млн злотих в прибуток 500 млн злотих. В останні чотири роки очолював наглядову раду польської авіакомпанії LOT. Бальчун також є лідером рок-гурту Chemia.

На засіданні уряду України 1 червня майже повністю був оновлений склад правління Укрзалізниці. Із чотирьох нових членів –  один українець, один серб і двоє поляків.