Гройсман розповів, коли розпочнеться повноцінний ремонт доріг по всій Україні

30 Березня 2017, 14:16

В Україні гроші на повноцінний ремонт доріг є, тому з 1 квітня можна розпочинати роботу з поліпшення магістралей, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Житомирщини.

"З 1 квітня можемо повноцінно починати робити українські дороги", – сказав він.

Водночас, Гройсман зазначив, що теперішнім станом доріг абсолютно не задоволений, але визнає, що за рік навести лад у цій сфері не вдасться. Часу треба більше.

Глава уряду зазначив, що ремонт доріг є на сьогодні великим викликом для "Укравтодору" та для місцевої влади і закликав зосередитися саме на якості виконання ремонту.

"Що стосується фінансування, то у нас вже є 15 мільярдів (гривень – ред.), які ми направляємо на дороги в цьому році. Наше завдання протягом 2017 року виділити всі ці кошти", – сказав Гройсман.

За його словами, зараз Міністерство фінансів працює разом з Національним банком над тим, щоб вийти на певний механізм виділення цих коштів.

Як повідомлялося, Державне агентство автомобільних доріг України оцінює ситуацію з ямами на дорогах країни як найгіршу за останній час.

Нагадаємо, за даними Мінінфраструктури, понад 95% доріг України потребують ремонту, щоб відновити всі українські автошляхи потрібно щороку виділяти фінансування в обсязі 50 млрд грн протягом п'яти років.