Гройсман пригрозив звільненням усім відповідальним у разі незапуску системи е-декларування

23 Серпня 2016, 12:25

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє звільнити всіх відповідальних у разі незапуску системи електронного декларування доходів у повному обсязі з 1 вересня 2016 року. Про це він заявив на засідання уряду.

«Якщо 1 вересня цього не буде зроблено, я нікого не хочу лякати, але звільнення – це буде просто мінімум того, що станеться. Сьогодні я підпишу всі необхідні доручення. Тільки зробіть свою справу», – заявив він.

Прем'єр зазначив, що згідно зі службовою перевіркою, результати якої він вже отримав, уряд має право притягнути до дисциплінарної відповідальності голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак, але не буде цього робити. 

Раніше директорка Національного агентства з питань запобігання корупції Корчак назвала причетних до публікації фейкової декларації.

Нагадаємо, систему електронного декларування запустили опівночі 15 серпня без сертифікації. Раніше Державна служба спеціального зв'язку й захисту інформації відмовила у видачі атестата відповідності системи електронного декларування. Згодом Держспецзв'язок передав НАЗК текст технічних зауважень до системи електронного декларування.

17 серпня було прийняте рішення, що Держспецзв'язок повинен доопрацювати перші три модулі програмного забезпечення до 31 серпня 2016 року.

18 серпня на засіданні Національного агентства із запобігання корупції ухвалили рішення, згідно з яким суб'єкти декларування будуть подавати свої електронні декларації з 1 вересня 2016 року.