Гройсман повідомив про запуск першого швидкісного поїзда з Києва до “Борисполя”

30 Листопада 2018, 09:20

Залізничний експрес з центру Києва до аеропорту "Бориспіль" запустять у п'ятницю, 30 листопада. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

 

"Сьогодні запускаємо залізничний експрес з центру Києва до аеропорту "Бориспіль". Проект реалізували дуже швидко. Від затвердження урядом до запуску першого потяга минуло лише 9 місяців", – наголосив він.

 

За його словами, дістатися від залізничного вокзалу до аеропорту можна буде за 35 хвилин.

 

"Тепер можна без проблем прогнозувати час на дорогу до аеропорту – 35 хвилин із залізничного вокзалу до "Борисполя", – додав голова уряду.

 

 

Як повідомлялося, 16 лютого прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет міністрів підтримав будівництво швидкісного залізничного сполучення між Києвом та аеропортом "Бориспіль".  За його словами, будівництво планують розпочати не пізніше 1 червня, а завершити – у грудні 2018 року. Гройсман також додав, що вартість квитка становитиме 80-120 грн.

 

12 листопада  в.о. голови правління компанії "Укрзалізниця" Євген Кравцов заявив, що новий швидкісний експрес, що курсуватиме між Центральним залізничним вокзалом і Міжнародним аеропортом "Бориспіль", отримав назву Kyiv Boryspil Express.