Гройсман озвучив результати переходу уряду на електронний документообіг

9 Березня 2017, 13:39

Кабінет міністрів України кожного дня опрацьовує понад три тисячі документів в електронному вигляді, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у четвер, 9 березня, на своїй сторінці у Facebook.

Як пише Гройсман, таке нововведення ліквідовує зайві папери і скорочує час. Це також підвищує можливості контролю за якістю опрацювання звернень громадян і в цілому ефективність Уряду.

"Без електронних технологій працювати у ХХІ сторіччі неможливо", – підкреслив Глава Кабміну.

Нагадаємо, у серпні 2015 року міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко повідомив, що Уряд перейшов на електронний документообіг із центральними органами виконавчої влади та більше не прийматиме жодних листів у паперовому вигляді від центральних органів виконавчої влади.

Як повідомлялося, у листопаді 2015 року Кабмін отримав від Китаю 800 комп'ютерів для переходу на електронний документообіг. 

Окрім того, були повідомлення, що в Адміністрації Президента України готують законопроект про цифрову Україну. Проект закону носить назву "Digital Ukraine" та стосується відкритих даних, електронних звернень і петицій, а також цифрового підпису.