Гройсман обговорив із радником Трампа з нацбезпеки санкції проти РФ та проект “Північний потік-2”

24 Серпня 2018, 13:46

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у п'ятницю, 24 серпня, провів зустріч із радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, у ході якої сторони обговорили посилення санкцій проти РФ та протидії реалізації російського проекту "Північний потік-2". Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

 

 

"Дякую уряду США за те, як глибоко ви підтримуєте нашу незалежність і відновлення територіальної цілісності. У нас велике спільне майбутнє. Нам є про що говорити і на чому формувати подальшу співпрацю", – наголосив Гройсман.

 

Своєю чергою, Болтон відзначив, що бути в Києві в День незалежності – "це велика честь і привілей".

 

"Я чекаю на наші перемовини – по різних питаннях і на бачення того, як ми можемо поглибити співпрацю", – підкреслив радник Трампа.

 

Як зазначається, під час зустрічі сторони обговорили співробітництво з міжнародними фінансовими організаціями, а також  посилення санкційного тиску на РФ.

 

"Окремо співрозмовники відзначили зростання частки в торговому балансі України. Так, минулого року взаємний товарообіг зріс більш ніж на третину і склав 4,7 млрд дол.  Глава уряду України також нагадав, що попереду – реалізація спільних виробничих планів в енергетичній сфері, в авіабудуванні та виробництві залізничних локомотивів", – зазначається в повідомленні.

 

Як повідомлялося 15 серпня, радник президента Сполучених Штатів Америки з національної безпеки Джон Болтон планує здійснити візит до України. Посол України в США Валерій Чалий заявив, що Болтон планує провести низку зустрічей з вищим керівництвом України, а також взяти участь у параді до Дня незалежності.