Гройсман назвав трьох головних ворогів України

21 Червня 2016, 11:56

В Україні є три головні вороги та невідомо, який з них небезпечніший. Про це заявив голова уряду Володимир Гройсман за підсумками візиту до США.

«Я вже казав, що у нас є три головні вороги: Росія, корупція та популізм. І я не знаю, який небезпечніше», – сказав Гройсман.

Він наголосив, що українські популісти завдали чимало шкоди країні за часи її незалежності та нівелюють усі намагання провести реформи в державі.

Гройсман не уточнив, кого саме він має на увазі під терміном «популісти».

«Я вважаю, що популісти, які займаються «пустословством» просто заважають нам нормально жити. Подивіться на США, Європу… як тільки вони відтіснили популістів, вони почали… проводити реформи… нормально жити. І подивіться на Україну. Ви можете мені назвати хоч один рік за 25 років, коли ви або ваші батьки жили з надією, що відбуваються зміни на креще? Не можете, і я не можу», – зазначив голова уряду.

Після цього він навів приклад газового контракту 2009 року, в якому закладено ціну $450 за тисячу кубометрів. За його словами, зараз ціна у майже тричі нижча, але ці ж люди критикують встановлення ринкової вартості газу.

Як повідомлялося, Гройсман перебував у США з офіційним візитом у період з 14 до 17 червня. Він зустрівся, зокрема, віце-президентом США Джо Байденом.