Гройсман доручив перевірити ТЦ по всій Україні

28 Березня 2018, 13:35

У середу, 28 березня, під час засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести масштабні перевірки торговельних центрів України у зв'язку з пожежею в російському Кемерово.

 

Про це повідомила прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

“Cьогодні я доручаю ДСНС, іншим службам та місцевій владі провести відповідні перевірки з тим, щоб подібні історії не трапились в жодному українському місті. Торговельні центри, школи і дитячі садки мають бути безпечними”, – заявив прем'єр.

 

Він також підкреслив необхідність створення реєстру відповідності закладів та наголосив, що за місяць ДСНС звітуватиме про результати перевірок по всій країні. 

 

Гройсман відзначив, що для того, щоб не допустити трагедій у місцях з масовим перебуванням людей, Україні необхідна жорстка система контролю.

 

"Мені не потрібні ваші штрафи — мені потрібна безпека людей”, – звернувся глава уряду до власників торговельних центрів та закликав їх навести порядок.

 

Нагадаємо, 25 березня внаслідок пожежі у Торговому центрі "Зимова вишня" у російському Кемерово за останніми даними загинули  64 людини. У будівлі ТЦ два з трьох кінозалів обрушилися  з  четвертого на третій  поверх. Такими, що пропали безвісти вважаються 16 осіб. Відомо, що серед загиблих багато дітей.

 

Нещодавно оприлюднили подробиці загибелі людей в Кемерово.