Гройсман анонсував збільшення розмірів пенсії

20 Березня 2017, 23:42

Пенсійна реформа призведе до збільшення розмірів пенсій для більшості громадян. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Я запропоную чесну пенсійну реформу українським громадянам. Ви побачите, кожен із вас, хто сьогодні на пенсії, як вона позначиться на вашій пенсії, і запевняю, для більшості українських громадян це призведе до збільшення пенсій", – сказав він в ефірі одного з телеканалів.

Гройсман зазначив, що пенсійна реформа дозволить ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, а отримані кошти будуть спрямовуватися на підтримку пенсіонерів. Він підкреслив, що реформа буде проведена в 2017 році.

Читайте також: В уряді відреагували на інформацію про необхідність підвищення пенсійного віку

За словами прем'єра, вжиті урядом заходи, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня, привели до зростання надходжень до Пенсійного фонду на 30%.

Нагадаємо, 9 лютого директор прес-офісу Фонду Джері Райс зробив заяву щодо можливого підвищення пенсійного віку в Україні. Водночас, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко спростував інформацію, що українська влада погодилася з необхідністю проведення пенсійної реформи в частині підвищення пенсійного віку.

ЗМІ раніше повідомляли, що Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом до кінця 2025 року підвищити вік виходу на пенсію на 5 років. Тоді Розенко також спростував цю інформацію, зазначивши, що питання підвищення пенсійного віку в переговорах з МВФ наразі зняте з порядку денного. Він заявив, що підвищення пенсійного віку для українців можна розглядати лише після збільшення тривалості їхнього життя.