Греція заявляє, що оплатить € 460 млн боргу МВФ – ЗМІ

9 Квітня 2015, 15:44

В четвер, 9 квітня, Греція виплатить € 460 млн заборгованості перед МВФ. Про це пише видання EUobserver з посиланням на джерела в грецькому уряді.

Згідно з повідомленням, минулого тижня через невизначеність щодо фінансового становища країни уряд заявляв, що може виплатити зарплати і пенсії замість погашення боргу перед МВФ.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс під час зустрічі з главою МВФ Крістін Лагард у Вашингтоні заявляв, що Греція виконає усі зобов’язання перед міжнародними кредиторами. 

Як відомо, термін виплати боргу перед МВФ спливає 9 квітня.

Як повідомлялося, з серпня 2014 року Греція не отримувала жодних реальних фінансових вливань. На початку квітня вона запропонувала новий пакет реформ в надії розблокувати кошти.Крім того стало відомо, що без чергової порції фінансової допомоги вже до 20 квітня Греції загрожує повне вичерпання бюджету. 

На зустрічі з Єврогрупою 24 квітня мають бути досягнуті домовленості щодо розблокування чергової порції фіндопомоги для Греції, однак для цього країна повинна представити програму реформ.