Грановський заявив, що має намір публічно відповісти на всі “незручні” питання

8 Липня 2019, 12:18

Народний депутат Олександр Грановський, який балотується в Верховну раду по 169-му одномандатному виборчому округу в Харкові, має намір на вихідних провести зустріч для публічної відповіді на всі "незручні" питання. Про це він написав на своєму Facebook.

 

"Відповідальні й послідовні люди не повинні боятися відповідати на незручні питання. Найпротивніше відчуття в житті публічного політика – брехати й ховатися за чужими спинами. Я ніколи так себе не вів. Я добре розумію, що не можу і не повинен всім подобатись. Але я маю моральне право звертатися до людей і доводити свою правду. Напевно, я робив помилки, які готовий визнати і розписатися під ними", – написав Грановський.

 

Також він підкреслив, що округ 169 у Харкові – це "небувала суміш фантастичних вражень".

 

 

"Багато зроблено, багато не зроблено, вистачає критики, досить подяки, але я знаю, що залишилося місце для складних і незручних запитань. Я пропоную їх задати мені публічно і вимагати від мене публічну відповідь. Звертаюся до тверезих і нормальних людей, не до тих, кому платять за істерику в соціальних мережах і на ТБ, до тих, хто себе поважає і вміє робити усвідомлений вибір. Зараз я займуся організацією такої зустрічі і повідомлю додатково місце і час. Скоріше всього, технічно ми зможемо провести таку зустріч в Сб або Нд", – зазначив політик.

 

Нагадаємо, що 21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.