ГПУ завершила розслідування проти Арбузова

17 Січня 2019, 10:33

Працівники Генеральної прокуратури України завершило досудове розслідування кримінального провадження колишнього голови Національного банку України Сергія Арбузова за підозрою в зловживанні службовим становищем, що призвело до розтрати активів НБУ на суму 220 млн грн. Про це в четвер, 17 січня, повідомив глава ГПУ Юрій Луценко.

 

 

"Департаментом міжнародно-правового співробітництва ГПУ завершено досудове розслідування справи колишнього Голови Національного банку України та першого Віце-прем'єр-міністра України Арбузова, якому інкримінується зловживання своїм службовим становищем у складі злочинної організації, що призвело до розтрати активів Нацбанку на суму 220 млн грн", – заявив він.

 

Водночас Луценко відзначив, що після ознайомлення з матеріалами провадження справа буде передана до суду.

 

Нагадаємо,5 травня 2017 року Генеральна прокуратура України повідомила Сергію Арбузову про підозру у розтраті коштів та зловживанням службовим становищем.  У ГПУ заявили, що вирішується питання про оголошення Арбува у міжнародний розшук у цій справі. Також  у травні 2017 року Інтерпол припинив міжнародний розшук Арбузова, відновивши його право на вільне пересування.

 

6 червня  2018 року Європейський суд у Люксембурзі скасував санкції ЄС проти колишнього керівника Національного банку Сергія Арбузова, які Рада Євросоюзу запровадила в березні 2017 року. 

100