ГПУ завершила досудове слідство щодо члена ВРЮ Гречківського — Луценко

6 Лютого 2017, 16:47

Генеральна прокуратура завершила досудове слідство щодо члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського, підозрюваного в корупції. Про це написав у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Досудове слідство завершено. Справа йде до суду. І те, що він самим же ВРЮ не відсторонений від посади – на це не впливає", – написав він.

Водночас адвокат Гречківського в Facebook повідомив, що інфомація про завершення досудового розслідування справи та передачу його до суду не відповідає дійсності. Наразі досудове розслідування триває.

 

 

Нагадаємо, 21 вересня Генеральна прокуратура України спільно з СБУ викрила Павла Гречківського, одного з членів Вищої ради юстиції, який намагався отримати від представника комерційної структури хабар у сумі 500 тис. доларів США. Також затримано посередника – арбітражного керуючого Міністерства юстиції України. В свою чергу, Вища рада юстиції закликала свого співробітника, викритого на хабарі, призупинити свою діяльність до завершення розслідування. Щоправда, ВРЮ відмовилась відсторонити Гречківського від посади. 22 вересня суд відмовився заарештовувати Гречківського й призначив 3,8 млн грн застави.