ГПУ запідозрила виш Ківалова у фінансових махінаціях на 40 млн грн

8 Лютого 2016, 17:42

Державна фінансова інспекція з 8 лютого розпочала позапланову ревізію фінансово-господарської діяльності Національного університету «Одеська юридична академія». На перевірці наполягала Генеральна прокуратура, у якої виникли сумніви в реалістичності угод, укладених вузом за останні три роки. Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду від 3 лютого 2016 року, розміщеній в Єдиному реєстрі судових рішень.

Читайте також: Міліція відкрила кримінальне провадження проти вишу Ківалова – нардеп

Згідно з повідомленням, ГПУ попросила інспекторів вивчити відносини Одеської юридичної академії з підприємствами "М2", базою відпочинку "Феміда", київським філіалом академії, "Укрбудконтрактом", ДКП "Праця", "ТВ Бокс", "Добробуд-Град", фірмою "Кавин", "Аркомбудом", СК"Південь-Зростання", МПП "Хаджибей" за період з 1 січня 2013 року по 20 жовтня 2015 року.

У 2013 – 2014 роках академія неодноразово укладала договори з фірмою "М2", яка ремонтувала навчальні корпуси в Києві та покрівлі у п'яти корпусах в Одесі. За все юридична академія заплатила "М2" понад 40 млн грн.

У ГПУ виникла підозра, що ця фірма не здатна виконувати такі роботи, "оскільки підприємство не знаходиться за місцем реєстрації і, ймовірно, не має необхідних людських і матеріальних ресурсів для проведення робіт".

Читайте також: Ківалов відхрестився від "будиночка Гаррі Поттера" в Одесі

Також у матеріалах справи йдеться про те, що посадових осіб юридичної академії підозрюють в ухиленні від сплати податків.

Нагадаємо, президентом Одеської юридичної академії є народний депутат Сергій Ківалов.