ГПУ заявила про загрозу провокацій через затримання Корбана

31 Жовтня 2015, 19:15

Прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко заявив про можливі провокації у зв'язку з проведенням слідчих дій в організованому злочинному угрупованні і затриманням голови партії «УКРОП» Геннадія Корбана.

«Він (Корбан – Ред.) перебуває в безпечному місці. Все з ним в порядку, але місце його знаходження ми зараз розголошувати не будемо, тому що до нас надходить інформація про можливі провокації, про можливі спроби перешкодити слідчим діям, проводити певні несанкціоновані мітинги, протести, щоб не дозволити слідчим провести необхідні слідчі дії», – сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

При цьому прокурор підкреслив: «Ми цього дозволити не можемо, тому що наша позиція: кожен, хто скоїв злочини, повинен відповідати за законом, і нам неважливо, олігарх це, політик і так далі».

Читайте також: СБУ розповіла про результати обшуків у рамках широкомасштабної спецоперації в Дніпропетровську

Як повідомлялося, СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську.  Пізніше стало відомо про затримання Корбана. В партії УКРОП заявили, що Корбана перевезли до Києва.

Нагадаємо, одним з епізодів спецоперації у Дніпропетровську є розслідування розкрадань у волонтерському фонді. Згодом стало відомо, що провадження, за якими здійснюють обшуки та затримання, розслідує прокуратура Чернігівщини.

За інформацією УКРОПа, обшуки також проводять у приймальні нардепа Бориса Філатова.