ГПУ взялася за Ківалова через заклики до сепаратизму

30 Червня 2015, 15:38

Генеральна прокуратура України розслідує кримінальну справу щодо закликів колишнього члена Партії регіонів, а нині позафракційного народного депутата Сергія Ківалова до сепаратизму в Одеській області. Про це йдеться у запиті Генпрокуратури до Національної спілки журналістів, який на своїй сторінці у Facebook опублікувала юрист Тетяна Котюжинська.

Читайте також: На вечірці помічника Ківалова СБУ виявила торт із прапором "ДНР" і зброю – ЗМІ

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні … за фактом поширення у друкованих та електронних засобах масової інформації закликів до повалення конституційного ладу України шляхом зміни форми державного устрою та правління, меж території і державного кордону", – сказано у документі.

Читайте також: У ГПУ спростовують порушення ще однієї кримінальної справи проти Ківалова

Мова йде про статтю Ківалова "Настало время готовить Конституцию для Одесчины", яку він опублікував 1 вересня 2014 року у газеті "2000". Наразі стаття вже видалена з сайту видання, але вона доступна у веб-архіві.

У зв'язку з цим ГПУ попросила спілку журналістів надати список всіх діючих у 2013-2015 роках журналістів України та їх контакти; контакти журналістів, які у цей період часу офіційно співпрацювали з Ківаловим і друкували його статті чи статті про нього; надати списки сайтів та друкованих видань, які передрукували вищезгадану статтю Ківалова; а також навести коментарі користувачів, які сприйняли статті Ківалова як заклик до сепаратизму.

читати ще

показати ще
99