ГПУ висунула Луценку остаточне обвинувачення – заволодіння державним майном в особливо великих розмірах

13 Грудня 2010, 15:53

Про це Тижню повідомили в прес-службі Генпрокуратури


13 грудня Юрію Луценку пред’явлено остаточне обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу (КК) України (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст.365 КК України (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки), а Леоніду Приступлюку – у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.191 КК України (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб) та ч.3 ст.358 КК України (використання завідомо підробленого документа).


Обвинуваченим Луценку і Приступлюку оголошено про закінчення досудового слідства та надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи.


Нагадаємо, 5 листопада ГПУ порушила кримінальну справу відносно Луценка за ч. 3 ст. 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим положенням), що передбачає покарання у вигляді позбавлення свободи строком від трьох до восьми років.


Луценку інкримінують порушення при прийомі на роботу і присвоєнні спеціальних звань колишньому особистому водієві, що привело до розтрати державних коштів.


Луценко оскаржив порушення кримінальної справи у Печерському райсуді Києва.