ГПУ вимагає відсторонити від посади чиновника-хабарника з Кривого Рогу

7 Серпня 2015, 18:37

Генеральна прокуратура України вимагає відсторонити від посади чиновника,я кого впіймали на хабарі. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Згідно з повідомленням, наразі здійснюється досудове розслідування за підозрою голови Дзержинської районної у місті Кривому Розі ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої їй влади, поєднане з вимаганням).

«У засобах масової інформації оприлюднено інформацію про те, що підозрюваний в отриманні неправомірної вигоди голова Дзержинської районної у місті Кривому Розі ради Степанюк С.Д. приступив до виконання своїх обов’язків. Водночас повідомляємо, що 16 липня 2015 року процесуальний керівник у кримінальному провадженні звернувся із клопотанням до Печерського районного суду міста Києва про продовження строку відсторонення підозрюваного від займаної посади», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що натомість ухвалою слідчого судді від 17 липня 2015 року, незважаючи на обґрунтованість доводів прокурора про необхідність такого продовження, в задоволенні клопотання відмовлено.

«У зв’язку з незгодою із прийнятим слідчим суддею рішенням Генеральною прокуратурою України до Апеляційного суду міста Києва ще 20 липня 2015 року направлено апеляційну скаргу, яка на теперішній час не розглянута», – зазначили в ГПУ.

Як відомо, 18 травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання Степанюка на гарячому за отримання хабаря у розмірі 60 тисяч гривень за дозвіл встановити кіоск. Під час обшуку в кабінеті також було виявлено зброю.

Однак згодом стало відомо, що 5 серпня чиновник повернувся на своє робоче місце. Цю інформацію підтвердили представники райради.