ГПУ викликала Сакварелідзе на допит

30 Березня 2016, 15:37

Колишній заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе заявив, що Генпрокуратура викликала його на допит у справі про зникнення $2 млн, виділених на реформування прокуратури. Про це Сакварелідзе написав у Facebook.

За словами Сакварелідзе, сьогодні, 30 березня, йому подзвонив старший слідчий управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Дмитро Сус і запросив прийти на допит у п'ятницю, 1 квітня. Як зазначається, допит буде стосуватися $2 млн, виділених американськими і європейськими партнерами на реформування органів прокуратури, які так і не надійшли на рахунки ГПУ.

Сакварелідзе написав, що прийде на допит.

Як повідомлялося, Генпрокуратура України за запитом народних депутатів проведе розслідування обставин використання коштів, що були виділені американськими і європейськими партнерами на реформування органів прокуратури, але так і не надійшли на офіційні рахунки відомства.

Нагадаємо, 29 березня генеральний прокурор Віктор Шокін звільнив з органів прокуратури свого заступника та прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе. Сам Сакварелідзе назвав таке рішення зачисткою серед тих, "хто має намір боротися з корупцією в Україні" і сигналом, що реформи в Україні нікому не потрібні. 

Цього ж дня Верховна Рада 289 голосами підтримала проект постанови про надання згоди на звільнення президентом України Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.