ГПУ викликала представників окупаційної влади Криму для вручення нової підозри

22 Лютого 2017, 09:19

Генеральна прокуратура України оприлюднила на своєму сайті повістки, видані раніше групі нинішніх чи колишніх представників окупаційної "влади" Криму для вручення повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру і про проведення слідчих дій.

Повістка, датована 17 лютого, стосується: міністра внутрішніх справ Криму Сергія Абісова; голови Криму і голови ради міністрів Криму Сергія Аксьонова; голови законодавчих зборів Севастополя Юрія Дойникова; вже колишнього начальника служби безпеки Криму, нині працівника ФСБ Росії Петра Зими; голови державної ради Криму Володимира Константинова; заступника голови прикордонного управління ФСБ Росії в Криму Віктора Мельниченка; колишнього прокурора Криму, нині депутата Держдуми Росії Наталії Поклонської; колишнього першого заступника голови ради міністрів Криму Рустама Теміргалієва; колишнього голови законодавчих зборів Севастополя Олександра Чалого; міністра надзвичайних ситуацій Криму,начальника головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій Росії у Криму Сергія Шахова.

Усіх їх викликають на 27 лютого до прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України, мовиться в повістці.

Це вже не перший виклик групі чільних діячів російської влади в окупованому Криму. Їх уже викликали для вручення підозри минулого року.

Нагадаємо, під час свідчень у суді у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов визнав, що окупаційні війська готувалися до силового протистояння під час мітингу біля Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року.