ГПУ викликала на допит Вовка і ще трьох суддів – Сарган

31 Липня 2019, 10:18

Судді Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, Євгеній Аблов, Ігор Погрібніченко та суддя Суворовського райсуду Одеси Іван Шепітко викликані на 2 серпня до Генеральної прокуратури для вручення підозри і проведення допиту.

 

Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook.

 

 

"Судді ОАСК П.Вовк, Є.Аблов, І.Шепітко та І.Погрібніченко викликані до ГПУ для проведення процесуальних дій (вручення підозри та допиту) на 2 серпня 2019 року на 14.00", – зазначила Сарган.

 

Також прес-секретар генерального прокурора опублікувала скріни підозр у себе на сторінці.

 

Нагадаємо, що  Сарган заявила, що текст підозри суддям Окружного адміністративного суду Києва через можливе втручання у діяльність Кваліфікаційної комісії суддів, не підкріплений фактажем.

 

Др того ж Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) заперечує вилучення справ по Генпрокуратурі і самого бюро при обшуках в Окружному адміністративному суді Києва (ОАСК). 

 

Крім того, 29 липня підозри на суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) надійшли на підпис до заступника генерального прокурора.

 

Як повідомлялося, детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури у п'ятницю, 26 липня, провели санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК).