ГПУ відправила в суд справу топ-менеджера філії Укрексімбанку, затриманого на хабарі 1,8 млн грн

3 Жовтня 2016, 14:32

Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника філії АТ "Укрексімбанку" в Полтаві і його головного юрисконсульта, яких затримали на хабарі 1,8 млн грн. Про це повідомляє управління по зв'язках з громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури.

Зазначені особи обвинувачуються у вчиненні кримінального злочину за ч. 4 ст. 368 КК України – "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою".

"Досудовим розслідуванням встановлено, що вказані особи, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб в період з березня по серпень 2016 вимагали та одержали від директора одного з суб'єктів господарювання неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 1 млн 800 тис. гривень за продаж виробничих потужностей бавовняно-прядильної фабрики", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо. керівника і юрисконсульта полтавської філії «Укрексімбанку» затримали 15 серпня в центрі Києва під офісом нотаріуса, де вони оформляли угоду з продажу фабрики за заниженою вартістю.