ГПУ відкрила кримінальне провадження проти прокурора Києва

18 Березня 2015, 21:37

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо прокурора Києва Сергія Юлдашева. Про це у Facebook повідомив депутат від Блоку Петра Порошенка Віталій Купрій.

"Ще одна проміжна перемога по очищенню прокуратури! Відкрито кримінальне провадження проти корупціонера – прокурора Києва Юлдашева. Чекаємо на професійні слідчі дії і притягнення його до відповідальності!", – написав депутат і оприлюднив копію документа ГПУ.

Раніше Купрій звинувачував Юлдашева у хабарництві та зловживанні службовим становищем.

Кримінальне провадження відкрито за статтями "зловживання владою або службовим становищем" та "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою".

Довідка: Сергій Юлдашев народився 26 березня 1978 року в місті Києві. В органах прокуратури працював з 2001 року, зокрема, на таких посадах: начальником управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Дніпропетровської області, заступником прокурора Луганської області. Був прокурором Деснянського району міста Києва.