ГПУ відкликала клопотання про обрання запобіжного заходу Бубенчику

5 Квітня 2018, 10:49

Генеральна прокуратура в четвер, 5 квітня, відкликала клопотання про обрання запобіжного заходу активісту Майдану Івану Бубенчику через необхідність зміни підозри. Про це повідомив кореспондент Тижня з зали суду.

 

Так, Печерський райсуд Києва о 10:00 розпочав засідання,на якому активісту за клопотанням Департаменту спецрозслідувань ГПУ мали обрати запобіжний захід. Однак щойно суд почав роботу заступник генпрокурора Анжела Стрижевська подала клопотання, у якому йшлося про відкликання клопотання про обрання Бубенчику запобіжного заходу.

 

"Ми відкликаємо клопотання у  зв'язку з необхідністю зміни підозри", – заявила Стрижевська журналістам.

 

Водночас вона додала, що нову підозру активісту мають вручити 5 квітня о 17:00. За словами Стрижевської, вони будуть клопотати про обрання запобіжного, але після того, як вручать нову підозру.

 

Крім того, підтримати Бубенчика прийшли учасники Революції Гідності, а також народні депутати Володимир Парасюк,Семен Семенченко та Юрій Дерев'янко.

 

Як повідомлялося, Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що працівники департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка неправильно кваліфікувало дії активіста Майдану, тому прийняв рішення про зміну групи прокурорів, яку очолить мій заступник Анжела Стрижевська.

 

Нагадаємо, 3 квітня було затримано та вручено підозру учаснику Революції гідності Івану Бубенчику, який підозрюється у причетності до вбивства співробітників спецпідрозділу Міністерства Внутрішніх Справ “Беркут” на Майдані.