ГПУ розпочала досудове розслідування щодо Арбузова

16 Лютого 2016, 13:03

Генеральна прокуратура України розпочала процедуру спеціального досудового розслідування щодо колишнього глави Національного банку України Сергія Арбузова за підозрою в розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем. Про це йдеться на офіційному сайті ГПУ у вівторок.

Згідно з текстом, відповідне клопотання Генпрокуратури було задоволене рішенням слідчого судді Печерського районного суду міста Києва 15 лютого.

Зазначимо, 15 лютого нардеп Мустафа Найєм написав у Facebook, що суд дозволив ГПУ розпочати заочне засудження Арбузова.

Як повідомлялося, аналогічне клопотання є щодо екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, екс-заступника міністра доходів і зборів Андрія Ігнатова, екс-президента Віктора Януковича, щодо цих людей  розпочата процедура заочного засудження. Разом з тим суди не задовольнили клопотання прокуратури щодо екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Нагадаємо, в липні генпрокурор Віктор Шокін повідомив, що розпочалася процедура заочного засудження в п'яти кримінальних провадженнях щодо шести осіб. Щодо колишнього президента України Віктора Януковича, екс-голови Нацбанку Арбузова, колишнього міністра доходів і зборів Клименка, колишнього віце-прем'єра і міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової та її заступника, а також колишнього заступника міністра доходів і зборів Андрія Ігнатова.