ГПУ повернула Пашинському пістолет

21 Вересня 2017, 13:58

Генеральна прокуратура України повернула депутату Верховної Ради від "Народного фронту" Сергію Пашинському пістолет, з якого він стріляв у В’ячеслава Хімікуса. Про це повідомили в ГПУ.

"Відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу Пашинському С.В. повернутий його пістолет "Глок", що вилучався на час досудового розслідування", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пістолет повернули у зв'язку з тим, що кримінальне провадження проти депутата закрили 26 липня.

Тим часом, Національна поліція склала адміністративний протокол на пораненого депутатом  Хімікуса. За інформацією, у прокуратурі побачила в йог діях у відношенні Пашинського ознаки ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу про адміністративні правопорушення і передала матеріали в Національну поліцію. Відповідний протокол переданий у суд для розгляду 23 серпня.

Нагадаємо, народний депутат України Сергій Пашинський повідомив про напад на нього в переддень Нового року. Виявилося, що депутат прострілив ногу нападнику.

В'ячеслав Хімікус, якого підозрювали у спробі нападу на народного депутата Пашинського, заявив, що нардеп першим дістав зброю. Він зауважив, що Пашинський не робив попереджувальний постріл вгору і цілився йому в груди.

Зазначимо, що кримінальні провадження, порушені за фактом інциденту за участі народного депутата Сергія Пашинського, розслідувала Київська обласна прокуратура.

1 серпня стало відомо, що слідчі Генеральної прокуратури України закінчили розслідування і закрили справу за фактом стрілянини в грудні 2016 року за участю народного депутата Сергія Пашинського.