ГПУ поки не підозрює екс-міністра Лебедєва у зниженні боєготовності армії

15 Квітня 2015, 12:13

Міністр оборони України у 2012-2014 роках Павло Лебедєв наразі не є підозрюваним у кримінальних провадженнях. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури у відповідь на запит Тиждень.ua.

Військова прокуратура відкрила провадження за фактом «зниження боєготовності внаслідок прийняття невірних управлінських рішень щодо реформування Збройних сил під керівництвом Міноборони та Генштабу». Провадження зареєстрували ще 24 квітня 2014 року.

Незважаючи на те, що дії Лебедєва перевіряють у вказаному провадженні, про підозру йому не повідомляли та у розшук не оголошували.

Також у ГПУ повідомили, що в межах згаданого розслідування призначили податкову перевірку коштів, накопичених на рахунках Лебедєва та його близьких.

Нагадаємо, 19 лютого 2014 року народний депутат, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко повідомив, що в.о. міністра оборони Павло Лебедєв віддав наказ відправити у Київ десантників з Дніпропетровська та 79-й окремий аеромобільний полк (Миколаїв) для придушення учасників масових протестів у центрі столиці.

Пізніше, 22 лютого у ЗМІ повідомили, що Лебедєв утік до Криму. Згодом Лебедєв заявив, що перебуває в Севастополі «у зв'язку з сімейними обставинами» та обіцяв повернутися до Києва вже 24 лютого.

До столиці вже екс-міністр не повернувся, а за повідомленнями у ЗМІ наразі він проживає в Москві.

Читайте також: Поплічники Януковича у розшуку: від службового підроблення до масових убивств.