ГПУ показала інфографіку щодо досудових розслідувань корупційних справ

6 Лютого 2017, 21:51

Генеральна прокуратура України оприлюднила інфографіку щодо досудових розслідувань корупційних справ. Дані розміщені на офіційному сайті Генпрокуратури.

Згідно з повідомленням прес-служби, генеральний прокурор Юрій Луценко зустрівся із представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції "Під контролем", що співпрацює з ГПУ у попередженні, виявленні та викоріненні правопорушень, пов’язаних з корупцією, та корупційних правопорушень.

"На сьогодні із 243 інформацій учасників руху "Під контролем" у нас підтверджено 125", – сказав Луценко, додавши, що ще 58 інформацій перевіряються.

Наразі, за результатами наявної інформації, внесено 43 подань/листів до органів влади про встановлення причин і умов вчинення порушень; складено 32 протоколи про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією; подано 10 позовів про відшкодування шкоди, повернення майна в державну власність та розірвання договорів; у 21 випадку порушення усувались органами влади самостійно.

"Разом з тим перевірялись 75 фактів в межах кримінальних проваджень, у яких 18 особам повідомлено про підозру, 14 проваджень передано до суду, судом винесено 3 вироки", – розповіли в ГПУ.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ завершила досудове слідство щодо члена ВРЮ Гречківського, якого звинувачують у хабарництві. Однак адвокат Гречківського в Facebook повідомив, що інфомація про завершення досудового розслідування справи та передачу його до суду не відповідає дійсності. Наразі досудове розслідування триває. У ГПУ пояснили, що через дії захисту справу не можуть передати до суду.