ГПУ пояснила, чому гальмується проведення відеоконференції з Януковичем

6 Серпня 2015, 17:29

Проведення відеоконференції у справі колишнього президента України Віктора Януковича відкладається через те, що Росія досі офіційно не підтвердила перебування президента-втікача на її території. Про це сьогодні в ході брифінгу заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

«У даному випадку у нас немає підтвердження від РФ про те, що Янукович перебуває на їх території. Тобто, отримавши дані про те, що він давав прес-конференції на території РФ, ми, отримавши з Інтерполу на міжнародний розшук, направили туди документи з вимогою про затримання та екстрадиції в січні. До теперішнього часу відповіді немає, тому, відповідно, у нас немає можливості організувати проведення відеоконференції, хоча адвокати направили із супровідним листом таку заяву Януковича про те, що він хоче бути допитаний у відео конференції»,  – заявив Горбатюк.

Нагадаємо, 6 серпня ГПУ оприлюднила повістку Януковичу в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади «Урядовий кур’єр» . 

28 липня розпочалася процедура заочного засудження шести екс-чиновників, включно з колишнім президентом-утікачем.