ГПУ почала перевірку причетності Ланьо до контрабанди на Закарпатті

5 Серпня 2015, 13:21

Генеральна прокуратура України перевіряє причетність народного депутата Михайла Ланьо (група "Воля народу") до контрабандних потоків в Закарпатській області. Про це в ході засідання тимчасової слідчої комісії (ТСК) з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області повідомив старший слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури Андрій Попов.

"Хочу ще раз запевнити представників комісії, що перевіряється діяльність і так званої "групи Ланьо" та підстави для цього конфлікту", – повідомив Попов.

"Ми направили доручення від правоохоронних органів до оперативних підрозділів з метою отримання всієї інформації і фактів виявлення контрафактної продукції з метою виявлення фактів контрабанди та отримання інформації щодо причетності саме до цієї діяльності представників так званої "групи Ланьо", – наголосив слідчий.

Як повідомлялося, у Мукачеві сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. У ЗМІ повідомляли, що йдеться про комплекс «Антарес», де зійшлися бійці «Правого сектора» та близькі до нардепа Ланьо озброєні особи.

Після цього Михайло Ланьо виїхав з України, але, за повідомленнями ЗМі, повернувся назад.