ГПУ перевірить, навіщо директор Антикорупційного бюро брав із собою до Лондона дружину й радницю

13 Серпня 2015, 19:19

Генеральна прокуратура розслідує законність включення до офіційної делегації Національного антикорупційного бюро до Лондона дружини директора бюро Артема Ситника та його радниці. Про це  йдеться у листі ГПУ у відповідь на депутатське звернення народного депутата Віталія Купрія.

"Повідомляємо, що за даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42015000000001674. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ч.1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем)", – йдеться у відповіді ГПУ.

Читайте також: Антикорупційне бюро: найважливіші факти про новий орган

За словами Купрія, 29 липня в ЗМІ "з'явилась інформація, що Артем Ситник включив свою дружину Анну Ситник і "таємничу" радницю Ірину Данько до складу офіційної делегації для поїздки до Великобританії. Спочатку очільник НАБ говорив, що Анна Ситник входила до офіційної делегації. Проте згодом почав переконувати, що вона їхала як "приватна особа і за свій рахунок". Разом з тим, за декларацією в 2014 році офіційний дохід пані Ситник склав лише 113 тис. грн.", – написав Купрій у Facebook.

Керівника Антикорупційного бюро Ситника спіймали на корупції!Після мого звернення до ГПУ перший заступник Генпркурора …

Posted by Виталий Куприй on 13 серпня 2015 р.