ГПУ перевіряє факти “незаконного збагачення Арбузова”

4 Грудня 2014, 19:14

Екс-голову Національного банку України Сергія Арбузова підозрюють не лише у розкраданні прибутку телеканалу БТБ. Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

«Наразі перевіряються факти незаконного збагачення Сергія Арбузова по низці кримінальних проваджень», – зазначив працівник прес-служби.

Раніше повідомлялося, що одне з проваджень відкрили за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу за фактом зловживання службовим становищем.

Адвокат Сергія Арбузова Юрій Фомін заявив, що єдиним, у чому звинувачують Сергія Арбузова є розкрадання прибутку телеканалу БТБ. Він також зазначив, що телеканал, згідно із документами, не отримав ніякого прибутку, отже складу злочину не існує. Через те захист і звернувся до Печерського райсуду із клопотанням закрити провадження і зняти арешт з грошей екс-голови Національного банку України.

Нагадаємо, 21 листопада цього року слідчим суддею Печерського районного суду Києва під час розгляду клопотання захисників Арбузова було прийняте рішення про скасування арештів рахунків Арбузова, яке не підлягає оскарженню.

Згодом суд повторно наклав арешт на рахунки екс-першого віце-прем'єра Арбузова та його дружини Ірини. 

Також нагадаємо, що у Києві вбили активіста Антикорупційного комітету Майдану Олександра Костренка, який оприлюднив факт розблокування рахунків Арбузова.