ГПУ передала в Інтерпол матеріали на екстрадицію Азарова

7 Серпня 2015, 10:52

Генеральна прокуратура направила в Інтерпол матеріали на екстрадицію з Росії екс-прем'єра Миколи Азарова. Про це заявив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

"ГПУ направила матеріали кримінального провадження в Інтерпол на екстрадицію з Росії Азарова", – зазначив Горбатюк.

Водночас він повідомив, що наразі слідчі готують документи на початок спеціального досудового розслідування для заочного засудження екс-прем'єра у кримінальному провадженні по "Укртелекому".

Йдеться, що по цій же справі у міжнародний розшук оголошено екс-президента Віктора Януковича. Він дав візу на виділення Кабміном коштів для створення спецлінії зв'язку для органів державної влади, створення і фінансування якої за договором про приватизацію "Укртелекома" було покладено на покупця компанії. Водночас та юридична особа не фінансувала її створення, а поклала цей тягар на державу.

Нагадаємо, 6 серпня ГПУ повідомила, що готує документи для екстрадиції екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова з РФ.

Як відомо, Печерський суд заарештував земельну ділянку в Криму, яка належала колишньому прем'єру Миколі Азарову, в зв'язку з перевищенням його повноважень під час Євромайдану.

Раніше СБУ повідомляла, що Азаров і Царьов фінансують акції протесту в Україні.