ГПУ досі не підписало підозри суддям ОАСК

28 Липня 2019, 13:30

Керівництво Генеральної прокуратури України досі не підписало підозри суддям Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК), де нещодавно були проведені обшуки. Про це повідомляє DW.

 

Як повідомив керівник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, підозри суддям має підписати генеральний прокурор або його заступник.

 

"Зараз підозри направлені на підпис новому заступнику генерального прокурора Сергію Кізю. Такий у нас регламент. Ми цій людині вперше направляємо документи, тому наразі не знаємо, наскільки швидким буде розгляд та його результат", – пояснив він.

 

Горбатюк додав, що попередні заступники генерального прокурора Юрія Луценка "не підписали жодної підозри суддям", які подавалися управлінням спецрозслідувань, зокрема щодо справ пов'язаних з Майданом.

 

Крім того, за його словами, спочатку планувалося провести обшуки не лише в приміщенні ОАСК, а й безпосередньо в кабінетах суддів. Однак частина обшуків не була погоджена керівництвом Генпрокуратури.

 

"Генпрокурор Юрій Луценко спочатку відмовляв у зустрічах, а потім просто пішов у відпустку", – зазначив Горбатюк.

 

Як повідомлялося, детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури у п'ятницю, 26 липня, провели санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК).