Госпсуд Києва оштрафував “Львівський бронетанковий завод” майже на 10 мільйонів гривень

8 Серпня 2017, 08:57

Господарський суд Києва ухвалив рішення стягнути з державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» до Державного бюджету України 9,8 млн грн. Про це повідомляється на сайті військової прокуратури Західного регіону.

Зазначається, що у грудні 2015 року між Міністерством оборони і заводом укладено договір щодо виготовлення і поставку оборонному відомству тактичних бойових колісних машин «Дозор-Б» в кількості 10 одиниць, які призначались для використання у зоні проведення антитерористичної операції. У зв’язку з перевищенням суми коштів, перерахованих Міністерством оборони України над фактичними витратами заводу на виготовлення та поставку продукції, виконавець (ДП «Львівський бронетанковий завод») повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом у сумі майже 6,5 млн грн. Однак зазначені зобов’язання завод у добровільному порядку не виконав.

"Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військовою прокуратурою заявлено позов про стягнення зазначених коштів у сумі 6,5 млн грн, а також штрафних санкцій у розмірі 3,3 млн грн за прострочення виготовлення та поставки військової техніки", – йдеться у повідомленні прокуратури.

 У відомстві зазначили, що суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для повернення цих сум та задовольнив позов у повному обсязі.

Раніше Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура опублікували інфографіку про розтрату коштів на Львівському бронетанковому заводі.