Горлівський інститут іноземних мов переводять в Артемівськ

4 Листопада 2014, 14:56

Горлівський інститут іноземних мов проводитиме свою освітню діяльність у Артемівську Донецької області. Відповідний наказ Міносвіти №1242 розміщено на офіційному веб-сайті міністерства.

"Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію на сході України і продовження збройного конфлікту на території міста Горлівка Донецької області, з метою збереження життя і здоров'я громадян України, а також забезпечення конституційного права кожного на належні, безпечні і здорові умови праці і навчання, відокремлений структурний підрозділ "Горлівський інститут іноземних мов державного вищого навчального закладу "Донбаський державний педагогічний університет" буде проводити свою освітню діяльність на базі Артемівського технікуму залізничного транспорту", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 13 жовтня Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська в місто Рубіжне Луганської області.

Раніше з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно. 

Згодом стало відомо, що Донецький юридичний інститут МВС України через військові дії на Донбасі рішенням керівництва МВС передислоковано у Кривий Ріг, а Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка – у Суми. 

3 листопада у Вінниці урочисто відкрився Донецький національний університет.