Гончарук прийшов у Верховну Раду

Акценти
17 Січня 2020, 11:46

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук прийшов у Верховну Раду. 

 

"Передав йому (Зеленському – ред.) свою заяву про відставку. Вона оформлена відповідно до Конституції України, написана на ім’я голови Верховної Ради і у президента є право внести її до парламенту у будь-який момент", – сказав Гончарук із трибуни Ради, передає ТСН

 

"Уряд продовжує працювати у штатному режимі до того часу, поки Президент не вирішить, хто на якій позиції у команді великій може працювати. Це політичне рішення, яке ми очікуємо від нашого політичного лідера", – додав він.

 

Як повідомлялося раніше, уранці уряд не з'явився до Ради на годину запитань. Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що члени Кабміну зараз на консультаціях.

 

 

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав у відставку.

 

Згідно із ст. 15 Закону "Про Кабінет Міністрів України", Прем’єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку. Парламент розглядає питання про його відставку не пізніше ніж на десятий день після надходження відповідної заяви, якщо вона надійшла під час чергової сесії ВР, і не пізніше першого пленарного тижня наступної чергової сесії, якщо така заява надійшла у міжсесійний період.

 

Прем’єр-міністр звільняється з посади з дня прийняття рішення про його відставку на пленарному засіданні Верховної Ради. Прийняття рішення про відставку прем’єр-міністра має наслідком відставку всього складу Кабінету міністрів.

90