Гончарук прокоментував скандал у МОЗ

30 Вересня 2019, 14:38

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що конфлікт у Міністерстві охорони здоров'я виник через проблеми з комунікацією. Про це він сказав під час презентації Програми дій уряду, передає Укрінформ

 

“Я бачив той відкритий лист, який був адресований мені як Прем'єр-міністру щодо тієї конфліктної ситуації. Я про неї знаю. Так сталося, що я знаю десятки людей, які там працюють, тому знаю ситуацію з різних сторін. Я особисто вважаю, що проблема, яка існує – це більше проблема комунікації, що люди не завжди можуть знайти один з одним спільну мову. Я мав із міністром розмову на цю тему, і вона пообіцяла, що на цьому тижні докладе зусиль для того, щоб з’ясувати, що насправді відбувається. Можливо ми проведемо, якщо в цьому буде потреба, якщо міністр вважатиме це за потрібне, спільну зустріч із колективом, із тими людьми, хто піднімав це питання публічно”, –  зазначив Гончарук.

 

Він також наголосив, що довіряє очільниці МОЗ Зоряні Скалецькій, і що з нею з самого початку була домовленість про те, що кадрові питання в міністерстві перебувають в компетенції міністра.

 

Водночас, коментуючи питання аудиту, Гончарук зауважив, що в кожному міністерстві зараз триває оцінка працівників.

 

Нагадаємо, 24 вересня співробітники МОЗ написали відкритого листа зі скаргою на нове керівництво прем'єр-міністру Олексію Гончаруку. Вони зазначили, що робота міністерства – паралізована.

 

27 вересня Скалецька заявила, що міністерство працює в нормальному режимі