Голови МЗС України, Німеччини та Франції обговорили питання відведення сторін на Донбасі

14 Вересня 2016, 18:44

Міністри закордонних справ України Павло Клімкін, Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр і Франції Жан-Марк Еро під час зустрічі в середу, 14 вересня, обговорили питання забезпечення відведення сторін конфлікту на лінії розмежування на Донбасі. Про це повідомив Клімкін.

"Ми розмовляли про те, як досягти реального розмежування уздовж лінії фронту на Донбасі", – розповів він після завершення тристоронньої зустрічі.

Також Клімкін повідомив, що в четвер, 15 вересня, він разом з главами МЗС Німеччини та Франції відвідає Донбас.

"Зустріч була як завжди цікавою і змістовною, завтра ми продовжимо нашу роботу разом вже не в Києві, а на Донбасі", – сказав він.

Раніше в ОБСЄ повідомили, що міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр в рамках дводенного візиту в Україну в четвер, 15 вересня, відвідає Донбас.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко під час зустрічі 14 вересня з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером і Франції Жан-Марка Еро має намір скоординувати заходи тиску на Росію. Також ЗМІ повідомляли, що в Києві міністри обговорюватимуть можливість повернення до "нормандського формату".