Голову Полтавського облавтодору звільнили через неякісний ремонт доріг

23 Березня 2017, 09:14

Директора державного підприємства "Полтавський облавтодор" Дмитра Осовського звільнили за проведення неякісного та несвоєчасного ремонту доріг. Про це повідомили у прес-службі Кабінету Міністрів України.

Відповідне рішення було прийнято очільником Укравтодору Славоміром Новаком та керівником ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Артемом Гриненком.

Відзначається, що окрім директора облавтодору також звільнена з займаної посади керівниця філії, яка виконувала дорожні роботи.

Минулого тижня за фінансові порушення і системне невиконання наказів звільнений директор Львівського облавтодору.

За порушення технологій ремонту протягом березня дві догани отримали керівники Харківського та Закарпатського облавтодорів.

Як повідомлялося, Державне агентство автомобільних доріг України оцінює ситуацію з ямами на дорогах країни як найгіршу за останній час.

Нагадаємо, за даними Мінінфраструктури, понад 95% доріг України потребують ремонту, щоб відновити всі українські автошляхи потрібно щороку виділяти фінансування в обсязі 50 млрд грн протягом п'яти років.

У березні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд планує виділити на ремонт доріг ще 15 млрд грн понад передбачені у бюджеті на цей рік 14 млрд грн.