Головний свідок не впізнав у покійному Мазурку “караванського стрілка”

Акценти
28 Листопада 2012, 10:52

Чоловік, якому достеменно відомі свідчення Феденкова розповів програмі "Українські сенсації" на каналі 1+1 раніше невідомі факти.

Він каже, що Феденкова викликали на упізнання. Однак труп Мазурка йому не показали, показали лише фото трупа з моргу.

І на цих фото Феденков стрільця не впізнав.

"Ні, він його не впізнав… Коли йому показали фотографії, він сказав слідчому, що це не та людина, яка в нього стріляла", – сказав інформатор і додав, що Феденков упевнений в цьому на 100%, і сказав про це слідчому, але протоколу не було.

Ця бесіда з інформатором була записана вже після похорону Мазурка. За кілька днів до цього, коли тіло було ще в моргу, газети вже сповістили, що Феденков його впізнав. Жінка, яка відчинила журналістам двері квартири Феденкових, обурювалась.

"А хто ж сьогодні написав неправду, що він вже упізнав, що це точно Мазурок?", – питала жінка і розповідала, що головному свідку навіть за тиждень не показали тіла Мазурка, проте вже повідомили, що він зробив свою, вигідну слідству, справу.

Сам Феденков з журналістами спілкуватися відмовився.

Нагадаємо, 7 листопада МВС заявило, що у Києві було знайдено тіло чоловіка, схожого на Ярослава Мазурка – підозрюваного у вбивстві охоронців у торговому центрі "Караван".

За попередніми висновками міліція назвала причиною смерті самогубство.

26 вересня в ТРЦ «Караван» було розстріляно трьох приватних охоронців і ще одного поранено.

5 жовтня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що особу злочинця встановлено – вбивцею охоронців є уродженець Львівської області, 1974 року народження Ярослав Мазурок.

90