Головному «свободівцю» Рівного спалили автомобіль

11 Листопада 2011, 19:59

Автомобіль повністю згорів.

«Свободівці» пов'язують цей інцидент з принциповою позицією своєї фракції у Рівненській міській та обласній радах. Зокрема, депутати від «Свободи» нещодавно розкрили земельну оборудку, до якої причетний син голови облдержадміністрації Мирослав Берташ.

Зокрема, на сесії Рівненської міської ради 27 жовтня депутати-свободівці оприлюднили інформацію про те, що голова земельної комісії Мирослав Берташ (Партія регіонів) обманним шляхом домігся виділення 10 соток землі родичці депутата-»регіонала».

На восьмій сесії Рівненської міської ради Мирослав Берташ (син голови Рівненської обласної державної адміністрації) та начальник Рівненського управління земельних відносин Василь Парчук ввели в оману депутатів під час виділення земельної ділянки, і її було надано сторонній особі. Вони запевняли, що передають земельну ділянку сестрі власника, як потім виявилося – не сестрі, а родичці депутата міської ради від «Партії регіонів». Таким чином у міста було вкрадено 10 соток землі.

Крім того, міська влада під час здійснення державних закупівель міська влада купувала для дитячих садків капусту за ціною 13 грн. за кг., картоплю – по 7 грн. за кг., у той час як місцеві фермери реалізують капусту по 0,50 грн., а картоплю по 0,80 грн.

Як повідомлялось, у ніч на 1 листопада згорів новий будинок міського голови Ковеля Олега Кіндера, члена бюро обласної партійної організації ВО «Батьківщина». За словами міського голови Ковеля, встановлено що причиною загорання був підпал.

19 жовтня у Києві невідомі підпалили автомобіль в.о. керівника Дніпровської районної організації партії «Батьківщина». Підпал автомобіля відбувся під час проведення зборів голів первинних партійних організацій партії «Батьківщина». Крім того у партії зазначили, що раніше лунали погрози від невідомих осіб на адресу членів районного осередку партії.

Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 вересня в Черкасах загорівся автомобіль голови фракції «Батьківщина» у Черкаській районній раді Євгена Геращенка.