Головного санітарного лікаря України затримали в робочому кабінеті за розкрадання і корупцію

30 Червня 2016, 12:58

Сьогодні, 30 червня, в робочому кабінеті затримали головного санітарного лікаря України Святослава Протаса з начальником департаменту Санітарної служби України Олександром Чепурним. Про це повідомив у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За словами міністра, одночасно по всій країні проводяться обшуки, допитуються 19 головних санітарних лікарів областей, частину з яких також затримають.

Як повідомив Аваков, група чиновників на чолі з Протасом розробила і впровадила злочинну схему з розкрадання великої суми бюджетних коштів. На переведенні в готівку та отриманні першого траншу викрадених коштів (400 000 грн) учасників афери затримали.

"Оперативники НАБУ і Нацполіціі за час спостереження задокументували 11 фактів вимагання та отримання Протасом хабарів від підлеглих", – написав голова МВС.

Нагадаємо, раніше у Донецькій області викрили корупційну оборудку високопосадовців Нацполіції та фіскальної служби. Повідомлялося, що працівник поліції вимагав у раніше засудженого за незаконний обіг підакцизних товарів щомісячну винагороду у розмірі 25 тисяч гривень за «дах» у нелегальному горілчаному бізнесі. Згодом до «схеми» долучилися працівники податкової міліції Донеччини.