Головного архітектора Києва обиратимуть з 10 претендентів

26 Серпня 2016, 23:17

Конкурсна комісія обере нового головного архітектора Києва із 10 претендентів, повідомиляється на сайті Київської міської державної адміністрації з посиланням на керівника апарату КМДА, голову конкурсної комісії Володимира Бондаренка.

«Згідно з рішенням комісії, всі 10 претендентів відповідають вимогам до професійної компетенції і переходять до етапу автоматизованого тестування на знання законодавства», – цитує Бондаренка прес-служба.

Також він повідомив, що за результатами конкурсу комісія планує 17 вересня подати меру Києва кандидатуру для призначення головним архітектором столиці. 

Попередній головний архітектор Києва Сергій Целовальник був звільнений з посади у жовтні 2015 року. Київська влада 30 грудня 2015 року оголосила конкурс на посаду головного архітектора столиці, директора департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Проте 30 березня 2016 року мер Києва Віталій Кличко прийняв рішення призупинити роботу конкурсної комісії з відбору кандидатів на зазначену посаду. За його словами, комісія зіткнулася з обставинами, які унеможливили ухвалення об'єктивного і справедливого для міста рішення.