Головлікар підтвердив, що Тимошенко вживає лише воду

8 Листопада 2012, 13:09

«Її турбують болі, але в принципі стан відносно задовільний. Вона себе обслуговує, вона ходить в душ», – зазначив Афанасьєв.

Він повідомив, що активність Тимошенко знижена узв'язку з голодуванням і з тим, що вона не приймає процедур, призначених німецькими лікарями.

За словами Афанасьєва, Тимошенко не приймає їжу, вона тільки п'є воду.

Крім того, вона приймає в обмеженій кількості медичні препарати за рекомендацією лікарів. За його словами, ці препарати рекомендовані Тимошенко українськими фахівцями, вони покликані полегшити її стан в період відсутності процедур.

«Загальнозміцнююча терапія не проводиться, застосовуються препарати, які необхідні при її основному захворюванні», – сказав Афанасьєв.

Також за рекомендаціями лікарів для полегшення стану Тимошенко їй ущільнили ліжко.«Ми застосували ущільнення ліжка, щоб їй було зручніше лежати – на її прохання», – сказав Афанасьєв.

Він зазначив, що останній висновок лікарів клініки «Шаріте» було отримано 14 жовтня, і Міністерство охорони здоров'я вже тричі зверталося до німецьких лікарів з проханням про приїзд, але поки не отримало від них відповіді.

Афанасьєв висловив сподівання, що німецькі лікарі приїдуть до лікарні найближчим часом.

Нагадаємо, 29 жовтня Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікації виборів Ради.

6 листопада Тимошенко відмовилася від медичного огляду членами комісії Міністерства охорони здоров'я. 7 листопада захисник екс-прем'єра заявив про погіршення стану її здоров'я.